SC01.10.052.100.10R Frez VHM Z3 D-10 I-52 L-100 S-10 RH (193.10.052.100.10R) ITA TOOLS
  • Promocja
Poprzedni
1 SC01.10.052.100.10R Frez VHM Z3 D-10 I-52 L-100 S-10 RH (193.10.052.100.10R) ITA TOOLS
2 SC01.10.052.100.10R Frez VHM Z3 D-10 I-52 L-100 S-10 RH (193.10.052.100.10R) ITA TOOLS
3 SC01.10.052.100.10R Frez VHM Z3 D-10 I-52 L-100 S-10 RH (193.10.052.100.10R) ITA TOOLS
4 SC01.10.052.100.10R Frez VHM Z3 D-10 I-52 L-100 S-10 RH (193.10.052.100.10R) ITA TOOLS
5 SC01.10.052.100.10R Frez VHM Z3 D-10 I-52 L-100 S-10 RH (193.10.052.100.10R) ITA TOOLS
Następny
Poprzedni
Następny
Kod produktu: SC01.10.052.100.10R
Producent: ITA TOOLS
Cena Brutto
Cena Netto
App Inne warianty
Cechy produktu
  • Czas dostawy:
    1-2 dni
  • Wys. całkowita L:
    100 mm
  • Średnica D:
    10 mm
  • Wys. robocza I :
    52 mm
  • Średnica trzpienia S :
    10 mm